Firma se od samého počátku svého působení na trhu orientovala na projektovou činnost v oboru TZB a to především při rekonstrukcích objektů v Praze a v jejím okolí. Vzhledem k více než dvacetileté praxi při realizaci rozličných projektů, z nichž nejvýznamnější jsou uvedeny v referenční listině, je společnost důvěryhodným subjektem s mnoha profesionálními zkušenostmi.

Postupné rozšiřování činnosti firmy na přípravu komplexní dokumentace všech typů pozemních staveb, projektů inženýrských sítí a po roce 1998 na související stavební projektovou přípravu vyprofilovalo dnešní projektovou kancelář, která nabízí zmíněné služby, tzv. na klíč.

Našimi hlavními zadavateli jsou architektonická studia, developeři, stavební ateliéry, případně stavební společnosti, současně též stálí přímí investoři, kteří žádají komplexní služby při přípravě a realizaci projektů.

Od roku 2000 pracuje firma s výše uvedenými zadavateli především na přípravě projektů s komplexním projektovým zadáním v rámci rekonstrukce budov, výstavby nových objektů, nebo v rámci jiných požadovaných služeb, které vyžadují podrobnou stavební dokumentaci či využití odborných technických zkušeností.